• Dzień Sportu

      Szkolny Festyn Sportowo Rekreacyjny

      z Okazji Dnia Sportu w Zespole Szkół w Różanie

      07 czerwca 2018 roku w naszej szkole odbył się festyn w którym udział wzięli uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół w Różanie.

      Za pierwsze trzy miejsca w każdej konkurencji wręczono nagrody rzeczowe w postaci słodyczy.

     • Malaga

      UCZNIOWIE ZESPOŁU SZKÓŁ W RÓŻANIE

      NA PRAKTYKACH ZAWODOWYCH

      W HISZPANII

      Od 2 - 16 czerwca br. 20 - osobowa grupa uczniów Zespołu Szkół w Różanie realizowała praktyki zawodowe w hiszpańskiej Maladze. Możliwe to było dzięki udziałowi szkoły w projekcie „Zawodowcy dla Europy - Europa dla Zawodowców" Erasmus+ POWER Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego.

     • Niebieska karta

      NIEBIESKA KARTA W OŚWIACIE

      SPOTKANIE PEDAGOGÓW POWIATU MAKOWSKIEGO

      30 maja 2018 w Zespole Szkół w Różanie w ramach sieci współpracy i samokształcenia odbyło się spotkanie pedagogów szkół powiatu makowskiego dotyczące procedury Niebieskiej Karty. Spotkanie poprowadziła pedagog ZS w Różanie Katarzyna Napiórkowska, a uczestniczyli w nim pedagodzy szkół z: Karniewa, Czerwonki, Krasnosielca, Krasińca, Makowa Mazowieckiego oraz Różana.

     • Bezpieczne wakacje

      SPOTKANIE Z FUNKCJONARIUSZAMI POLICJI

      W ramach pracy profilaktyczno - wychowawczej Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Różanie oraz policja utrzymują stałą współpracę.

      W związku z tym, 30 maja 2018 roku, uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu z funkcjonariuszami policji: asp. Grzegorzem Dębowskim i mł. asp. Tomaszem Strzałkowski.

     • Praktyki w Rimini

      UCZNIOWIE ZESPOŁU SZKÓŁ W RÓŻANIE

      NA PRAKTYKACH ZAWODOWYCH W RIMINI

      Kolejna grupa uczniów Zespołu Szkół w Różanie wyjechała na praktyki do włoskiego Rimini. Możliwe to było dzięki udziałowi szkoły w projekcie „Zawodowcy dla Europy - Europa dla Zawodowców" Erasmus+ POWER Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego.

     • Dzień otwarty

      DZIEŃ OTWARTY W ZESPOLE SZKÓŁ W RÓŻANIE

      10 maja 2018 r. w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty, podczas którego gościliśmy gimnazjalistów Czerwonki.

      W programie znalazły się min.:

      • Przedstawienie oferty edukacyjnej Zespołu Szkół w Różanie
      • Przedstawienie realizowanych przez szkołę proje
     • Podaruj książkę bibliotece

      „Podaruj książkę bibliotece”- czytana książka żyje dłużej!

      Wszystkich czytelników i sympatyków książek zapraszamy

      do włączenia się w akcję

      „Podaruj książkę bibliotece”.

      Celem akcji jest wzbogacenie księgozbioru

      o ciekawe i wartościowe pozycje książkowe.

      Jeżeli przeczytałeś książki, które warto polecić innym- przekaż je do biblioteki szkolnej Zespołu Szkół w Różanie .

     • Spotkanie z prawnikiem

      SPOTKANIE Z PRAWNIKIEM

      9 maja 2018 roku po raz kolejny w naszej szkole odbyło się spotkanie z prawnikiem. Cykliczne prelekcje skierowane są do młodzieży naszej szkoły i mają na celu pogłębienie ich świadomości prawnej.

      Bardzo dziękujemy Panu Mateuszowi Bujale, który w sposób jasny i zrozumiały przybliżył młodzieży wybrane kwestie prawne.

     • Pożegnanie maturzystów

      Przeszłość zachowana w pamięci staje się częścią teraźniejszości.

      T. Kotarbiński

      POŻEGNANIE MATURZYSTÓW

      27 kwietnia 2018 roku w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Różanie obchodzono zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas maturalnych.

     • Święto Konstytucji 3 Maja

      AKADEMIA Z OKAZJI ŚWIĘTA KONSTYTUCJI 3 MAJA

      27 kwietnia 2018 roku w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Różanie obchodziliśmy 227. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

      W uroczystości wzięli udział: ksiądz kanonik Antoni Bardłowski, starosta makowski Zbigniew Deptuła, kierownik KRUS w Makowie Mazowieckim - Pan Adam Miecznikowski, dyrektor szkoły – Arkadiusz Załęski, nauczyciele, pracownicy szkoły, uczniowie i ich rodzice.

     • Konkurs Orki

      KONKURS ORKI SZKÓŁ POWIATU MAKOWSKIEGO

      23 kwietnia 2018 r. w Makowie Mazowieckim odbył się Konkurs Orki SZKÓŁ POWIATU MAKOWSKIEGO. Patronat honorowy nad konkursem objął starosta makowski Zbigniew Deptuła.

      Zawodnicy mieli za zadanie zaoranie ciągnikiem Zetor z pługiem dwuskibowym działki o powierzchni 30x10 m „w skład i w rozorywkę” z zachowaniem głębokości 22 cm i wielu kryteriów, m.in.: prostoliniowości, dokładności wyorania podwójnej bruzdy, odpowiedniego wykształcenia skib, równomierności profilu gleby, przestrzegania zasad bhp. Pracę oceniała komisja konkursowa: Barbara Karol – kierownik MODR, Adam Miecznikowski – kierownik KRUS w Makowie Mazowieckim oraz Marek Gogolewski i Grzegorz Jaworski – właściciele gospodarstw rolnych.

     • Komórkomania

      AKCJA KOMÓRKOMANIA!!!

      Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Różanie już po raz drugi uczestniczył w akcji KOMÓRKOMANIA, której celem jest propagowanie idei dawstwa szpiku kostnego oraz rejestracja nowych potencjalnych dawców.

      Akcja przebiegała dwuetapowo:

      1. 17 kwietnia 2018 r. odbyła się akcja
     • Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego

      OGÓLNOPOLSKI KONKURS

      JĘZYKA NIEMIECKIEGO SPRACHDOKTOR

      14 marca 2018 r. w naszej szkole został przeprowadzony Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Sprachdoktor. W konkursie organizowanym przez firmę ,,Łowcy talentów – jersz '' wzięły udział 42 szkoły z województwa mazowieckiego i 964 uczniów. Z naszej szkoły do konkursu przystąpiło 11 uczniów z klasy I TL i III LO.

     • Zespół Szkół w Świątyni Opatrzności Bożej

      Zespół Szkół w Różanie

      w Świątyni Opatrzności Bożej

      12 kwietnia 2018 r. Świątyni Opatrzności Bożej odbył się I Mazowiecki Zjazd Szkół im. Papieża Jana Pawła II. Organizatorem spotkania był Instytut Papieża Jana Pawła II, a jego celem – prócz upamiętnienia Wielkiego Polaka i modlitwy za Jego pośrednictwem – było nawiązanie współpracy między szkołami oraz wzajemne dzielenie się dotychczasowym doświadczeniem, a także planami propagowania postaci św. Jana Pawła II. Wśród ok. 50 delegacji z Mazowsza i ponad 600 uczestników znalazła się również delegacja naszej szkoły, którą reprezentowali: dyrektor Arkadiusz Załęski, ks. Mateusz Płotczyk oraz uczniowie: Łukasz Ciborowski (III TS), Marlena Kubicka (III LO) i Paulina Peczyńska (III LO).

     • Powiatowy turniej piłki nożnej mężczyzn

      POWIATOWY TURNIEJ 
      PIŁKI NOŻNEJ MĘŻCZYZN

      11 kwietnia 2018 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej Mężczyzn, który odbył się w Krasnosielcu. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie:

      1. Borucki Hubert
      2. Chrzanowski Daniel
      3. Jakóbiak Paweł
      4. Kulas Sz
     • Konkurs wokalno - recytatorski

      Konkurs wokalno – recytatorski

      dla "Tej, co nie zginęła"

      10 kwietnia 2018 r. w Liceum Ogólnokształcącym w Makowie Mazowieckim odbyły się eliminacje powiatu makowskiego do Międzypowiatowego Konkursu Wokalno – Recytatorskiego upamiętniającego 100 - lecie odzyskania niepodległości przez Polskę pod nazwą „Tej, co nie zginęła”.

     • Dotacje dla szkół

      DOTACJE DLA SZKÓŁ

      9 kwietnia 2018 r. w siedzibie Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Ostrołęce podpisano umowy, w myśl których szkoł z subregionu ostrołęckiego otrzymają blisko 6 mln zł wsparcia. Projekt nazywa się Zintegrowany rozwój szkolnictwa zawodowego i będzie realizowany do 2023 r.

      Projekt jest odpowiedzią na potrzeby placówek zajmujących się kształceniem zawodowym oraz przedsiębiorców szukających wykwalifikowanych pracowników. Pieniądze będą przeznaczone na staże i praktyki zawodowe, a także na nowoczesne wyposażenie pracowni i atrakcyjne zajęcia lekcyjne. Dzięki niemu uczniowie wejdą na rynek pracy z praktycznymi umiejętnościami i odpowiednimi kwalifikacjami.

  •      

       

     

  • Godziny dzwonków

   Sobota 23.06.2018
  • Galeria zdjęć

   • matura
   • Pożegnanie maturzystów
   • Apel o krwiodastwie
   • Konkurs o Janie Pawle II
   • Kurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej
   • Źołnierze Wyklęci
   • Studniówka
   • Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego
   • Konkurs wiedzy rolniczej w Krasnosielcu
  • liczba odwiedzin: 81308