Aktualności
Informacja o wyborze oferty - dostawa artykułów biurowych
Konkurs "Zdrowie? Ogarniam to!"
Informacje z wyboru ofert
Informacja o uniewaznieniu postepowania 15-2023 - dostawa_gazu.docx
Informacja o uniewaznieniu postepowania 17-2023 - obsluga informatyczna.docx
Informacja o uniewaznieniu postepowania 18-2023 - lekarz medycyny pracy.docx
Informacja o wyborze oferty 11-2023 - tusze i tonery.docx
Informacja o wyborze oferty 13-2023 - srodki czystosci.docx
Informacja o wyborze oferty 14-2023 - BHP.docx
Informacja o wyborze oferty 16-2023 - zakup paliwa.docx
Informacja o wyborze oferty 19-2023 - pelnienie funkcji IOD.docx
"List Ministra Edukacji i Nauki"
WIGILIA
Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Różanie to szkoła, która niezwykle ceni tradycję. Spotkania wigilijne, podczas których dzielimy się opłatkiem, składamy sobie serdeczne życzenia i wspólnie kolędujemy na stałe wpisały się w historię naszej placówki. W tym roku przy wigilijnym stole, na którym nie zabrakło sianka i tradycyjnych potraw, spotkaliśmy się 21 grudnia.
Wigilijne spotkania z udziałem uczniów, dyrekcji i nauczycieli przebiegały w niezwykle miłej, przyjemnej i świątecznej atmosferze. WESOŁYCH ŚWIĄT
45
PODZIĘKOWANIE
🏓SZKOLNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO🏓
20 grudnia 2023 roku w naszej szkole został rozegrany Szkolny Turniej Tenisa Stołowego dziewcząt i chłopców. Do zawodów zgłosiło się 35 osób, w tym 3 dziewczęta i 32 chłopców.
WYNIKI TURNIEJU W KATEGORII DZIEWCZĄT:
I miejsce - Justyna Radulska – uczennica klasy 4tlp,
II miejsce - Wiktoria Kuś – uczennica klasy 3tlp,
III miejsce - Izabela Jastrzębska – uczennica klasy 3tlp.
WYNIKI TURNIEJU W KATEGORII CHŁOPCÓW:
I miejsce -Kamil Białobrzewski – uczeń klasy 5tlp,
II miejsce – Patryk Białobrzewski - uczeń klasy 3tsp,
III miejsce – Bartłomiej Napiórkowski - uczeń klasy 5tsp,
IV miejsce – Jan Mołodziejko - uczeń klasy 2tsp,
V miejsce – Karol Bełdycki - uczeń klasy 3tsp,
VI miejsce – Paweł Gregorek - uczeń klasy3tsp.
Wymienieni wyżej uczniowie będą reprezentować szkołę w zawodach powiatowych. Zawody zorganizowali i przeprowadzili p. Adam Zamojski i p. Artur Bujnowski - nauczyciele wychowania fizycznego oraz opiekunowie Uczniowskiego Klubu Sportowego Technik w Zespole Szkół w Różanie.🏓
W dniu 20.12.2023.Harcerze ze Szkoły Podstawowej w Różanie przynieśli nam symboliczne Światełko Betlejemskie.🕯🌠
ŻYCZENIA BOŻONARODZENIOWE
19-2023 Zaproszenie do składania ofert - pełnienie funkcji Inspektora Ochrony Danych Osobowych
18-2023 Zaproszenie do składania ofert - lekarz medycyny pracy
17-2023 Zaproszenie do składania ofert - obsługa informatyczna
Zaproszenie do składania ofert na dostawę paliwa (benzyna, ON)
15-2023 Zaproszenie do składania ofert - dostawa gazu - propanu
14-2023 Zaproszenie do składania ofert - BHP
13-2023 Zaproszenie do składania ofert - środki czystości
12-2023 Zaproszenie do składania ofert - artykuły biurowe
11-2023 Zaproszenie do skladania ofert - tusze i tonery
UROCZYSTOŚĆ -ZMODERNIZOWANA SZKOŁA
W poniedziałek 11.12.2023 odbyło się uroczyste otwarcie budynku Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Różanie. Łączna wartość inwestycji wyniosła prawie 6 000 000 złotych.
Na uroczystości obecni byli samorządowcy, dyrekcja, wykonawcy, sponsorzy, przedsiębiorcy, grono pedagogiczne, nauczyciele emeryci, pracownicy administracji i obsługi, rodzice oraz uczniowie.
Na modernizację budynku Zespołu Szkół w Różanie ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład przeznaczono 4 207 500 złotych. Pozostałe środki w wysokości 1 622 500 złotych przekazano z budżetu Starostwa Powiatowego w Makowie Mazowieckim.
Uroczystość została poprzedzona mszą świętą odprawioną przez księdza kanonika Stanisława Siemiona i księdza wikariusza Pawła Szabłowskiego, w której uczestniczyła społeczność szkolna Zespołu Szkół w Różanie. Kolejny punkt uroczystości miał miejsce przed budynkiem szkoły, przy pamiątkowym kamieniu przypominającym o nadaniu Zespołowi Szkół w 2011 roku imienia Jana Pawła II. Tu złożono kwiaty i zapalono znicze.
Następnie dokonano uroczystego i oficjalnego otwarcia budynku szkoły. Proboszcz zmówił modlitwę oraz poświęcił placówkę zaznaczając, że w budynku najważniejsza jest społeczność. Życzył, aby nauka szła młodym ludziom jak najlepiej, żeby traktowali swoją szkołę jak drugą rodzinę, a patron szkoły, Jan Paweł II był wzorem do naśladowania.
Następnie uroczystość przeniosła się do sali sportowej szkoły. Poprowadzili ją nauczyciele: Ewa Chojnowska i Artur Bujnowski, którzy w imieniu gospodarza obiektu serdecznie przywitali wszystkich przybyłych.
Głos jako pierwszy zabrał dyrektor Zespołu Szkół, Arkadiusz Załęski. Przedstawił historię szkoły, etapy modernizacji budynku oraz wyraził ogromną radość z otwarcia tak pięknego i nowoczesnego obiektu dydaktycznego. Podziękował staroście za złożenie wniosku o dofinansowanie tej inwestycji oraz wszystkim osobo, które przyczyniły się do realizacji tego przedsięwzięcia.
Remont trwał od 9 maja, aby uczniowie swobodnie mogli zdać egzaminy maturalne, i trwał do jesieni. Dyrektor nie omieszkał wspomnieć o piętrzących się w trakcie remontów problemach, dodatkowych kosztach, przez co nie udało się zrealizować wszystkich pomysłów, jak na przykład wymiany okien.
Wykonano wszystkie instalacje: elektryczną, wodno- kanalizacyjną, centralnego ogrzewania, zamontowano instalację fotowoltaiczną, nową wentylację, sufity podwieszane. Położono wiele metrów kwadratowych gresu i parkietu. W sali gimnastycznej mamy nowe okna, grzejniki, podłogę, drabinki. Mógłbym tak wymieniać. Dziękuję wszystkim za wspólne działania - mówił dyrektor.
Głos zabierali zaproszeni goście, którzy całej społeczności szkolnej Zespołu Szkół w Różanie gratulowali zakończenia modernizacji budynku, życzyli wielu sukcesów oraz tego, aby obiekt dobrze służył społeczności szkolnej.
Część artystyczną przygotowała młodzież Zespołu Szkół w Różanie. Po części oficjalnej zaproszeni goście mogli obejrzeć budynek szkoły, sale lekcyjne, czytelnię czy pokój nauczycielski.
52
- liczba odwiedzin: 159164