Aktualności
WAKACJE
Bezpieczne wakacje
Zakończenie Projektu - Centrum Mistrzostwa Informatycznego
10.06.21 oficjalnie podsumowaliśmy zajęcia w ramach unijnego projektu Centrum Mistrzostwa Informatycznego pod patronatem Politechniki Łódzkiej .
Brało w nim udział 11. uczniów naszej szkoły .
W tym roku większość zajęć odbywała się w formie zdalnej ale nie zraziły one uczestników do aktywnej nauki programowania
Uczniowie poznali między innymi zasady programowania w języku Python oraz najważniejsze elementy języków programowania: pętle, warunki, funkcje.
Na zakończenie projektu uczniów spotkała miła niespodzianka w postaci dyplomów i nagród za uczestnictwo w zajęciach,które wręczyła prowadząca pani mgr Joanna Boczkowska wraz z panem dyrektorem mgr inż. Arkadiuszem Załęskim.
Uczestnikom zajęć jeszcze raz serdecznie dziękuję za udział w zajęciach i zachęcam do dalszego poszerzania wiedzy w dziedzinie programowania.
9
List do rodziców - szczepienia dzieci
Zaproszenie do składania ofert na ubezpieczenie grupowe nauczycieli wyjeżdżających na staż zawodowy do Hiszpanii
XXV Festiwalu Piosenki Religijnej w Goworowie
Patryk Kęszczyk laureat II miejsca XXV Festiwalu Piosenki Religijnej w Goworowie w kategorii solista młodzież, dorośli. Gratulujemy Patrykowi !
Materiałów informacyjnych dotyczących szczepień uczniów w wieku 12-18 lat przeciwko COVID - 19
Poradnika bezpiecznego wypoczynku MEN dla rodziców i uczniów
Centrum Mistrzostwa Informatycznego - przedłużenie naboru dla nauczycieli i edukatorów
ÓSMOKLASIŚCI
Komunikat dotyczący wścieklizny
WSPIERANIE UCZNIÓW
Unieważnienie postępowania na organizację przewozu nauczycieli do Hiszpanii.
SZCZEPIENIA DLA NASTOLATKÓW
Wsparcie uczniów w powrocie do szkół – materiały edukacyjne
XVIII TYDZIEŃ BIBLIOTEK
Tegoroczny XVIII TYDZIEŃ BIBLIOTEK był obchodzony pod hasłem ZNAJDZIESZ MNIE W BIBLIOTECE. W myśl tego hasła biblioteka szkolna serdecznie zaprasza uczniów, nauczycieli i pracowników do korzystania z bogatych zbiorów bibliotecznych.
Jednocześnie informujemy, iż wkrótce będzie możliwość wypożyczenia książek z naszej biblioteki za pomocą e-biblioteki (platforma Librus).
,,Jeśli nie lubisz czytać, nie znalazłeś odpowiedniej książki." - J.K. Rowling.
„Pilecki. Życie wypełnione Polską” – niezwykły koncert z okazji 120. rocznicy urodzin Rotmistrza.
Zachęcamy do obejrzenia niezwykłego koncertu „Pilecki. Życie wypełnione Polską” zorganizowanego z okazji 120. rocznicy urodzin Rotmistrza Witolda Pileckiego. To muzyczna opowieść przetykana wspomnieniami i fragmentami listów Pileckiego. W spektaklu wystąpili artyści Teatru Muzycznego „Od Czapy” pod kierunkiem Marcina i Lidii Pospieszalskich. Premiera koncertu odbyła się 12 maja o godz. 21:00 na antenie Polskiego Radia Program 1.
PLAN LEKCJI OBOWIĄZUJĄCY OD 03.05.2021
AKCJA REKRUTACJA
Szanowni Państwo, Drodzy Nauczyciele i Uczniowie!
W związku z poprawą sytuacji pandemicznej w kraju oraz wytycznymi Ministra Edukacji i Nauki, od 17.05.2021 r. do 28.05.2021 r. zajęcia w naszej szkole będą prowadzone w systemie hybrydowym wg poniższych założeń.
1. W okresie 17.05.2021 r. – 21.05.2021 r. :
a) uczniowie klas liceum ogólnokształcącego (II LOP, I LOP) i technikum na podbudowie szkoły podstawowej (II TSP, II TLP, I TMR, I TLP) będą odbywać wszystkie zajęcia w trybie stacjonarnym;
b) uczniowie klas technikum na podbudowie gimnazjum (III TMR, III TS, III TL, II TS, II TL, II TI) będą odbywać w trybie stacjonarnym tylko zajęcia praktyczne; pozostałe zajęcia z przedmiotów ogólnokształcących, teoretycznych przedmiotów zawodowych i pomocy psychologiczno – pedagogicznej będą odbywać w trybie zdalnym.
2. W okresie 24.05.2021 r. – 28.05.2021 r.:
a) uczniowie klas liceum ogólnokształcącego będą odbywać wszystkie zajęcia w trybie zdalnym;
b) uczniowie klas technikum na podbudowie szkoły podstawowej (II TSP, II TLP, I TMR, I TLP) będą odbywać w trybie stacjonarnym tylko zajęcia praktyczne; pozostałe zajęcia z przedmiotów ogólnokształcących, teoretycznych przedmiotów zawodowych i pomocy psychologiczno – pedagogicznej będą odbywać w trybie zdalnym;
c) uczniowie klas technikum na podbudowie gimnazjum (III TMR, III TS, III TL, II TS, II TL, II TI) odbywać będą wszystkie zajęcia w trybie stacjonarnym.
3. Wszystkie zajęcia o których mowa w pkt 1 – lit. a), lit. b), pkt 2 – lit. a), lit. b), lit. c) będą realizowane wg dotychczasowego, obowiązującego od 03.05.2021 r. tygodniowego rozkładu zajęć z zachowaniem reżimu sanitarnego.
Dyrektor Zespołu Szkół w Różanie
mgr inż. Arkadiusz Załęski
- liczba odwiedzin: 160510