X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY
O ERGONOMII
I BEZPIECZEŃSTWIE PRACY
W ROLNICTWIE
23 marca 2018 roku w naszej szkole odbył się etap szkolny X Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie.
Konkurs ma na celu popularyzowanie wśród młodzieży szkolnej znajomości dobrej praktyki rolniczej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń i zasad bezpiecznej pracy w gospodarstwach rolnych.
Organizatorami Konkursu są: Wydział Inżynierii Produkcji Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, redakcja dwumiesięcznika „Magazyn Technologii Bezorkowych. Bez Pługa”, Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.
Do konkursu przystąpiło 15 uczniów klasy III TMR naszej szkoły. W jury zasiedli: przedstawicielka KRUS Ostrołęka – Pani Iwona Maliszewska oraz nauczyciele: pan Paweł Falba oraz pan Adam Zabielski. Uczniem, który zakwalifikował sie do II etapu jest
SZYMON PTAK z kl. III TMR
(rezerwowym został Kamil Śledziewski z kl. III TMR).
Uczniowie ci mają szansę powalczyć o zwolnienie z postępowania rekrutacyjnego na wybrane kierunki studiów Wydziału Inżynierii Produkcji w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.
Uczniów do konkursu przygotował pan Paweł Falba.
SERDECZNIE GRATULUJEMY I ŻYCZYMY POWODZENIA
W DALSZYM ETAPIE!