1 września w naszej szkole odbyła się uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego. Spotkanie rozpoczęto od wspólnego odśpiewania hymnu państwowego, po którym uczniowie zaprezentowali przygotowaną akademię.
Po części artystycznej głos zabrał dyrektor szkoły - Arkadiusz Załęski - witając uczniów, rodziców oraz nauczycieli.
Szczególne słowa skierowano do pierwszoklasistów, którzy po raz pierwszy przekroczyli próg naszej szkoły. Następnie pan dyrektor uroczyście ogłosił rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2025/2026.
W uroczystości uczestniczyli także członkowie Zarządu Powiatu Makowskiego - pan Stanisław Strzelecki i pan Sławomir Chrzanowski - którzy skierowali do młodzieży słowa wsparcia i życzenia wielu sukcesów.
Akademię artystyczną przygotowali nauczyciele: Joanna Boczkowska, Kamila Budna i Tomasz Iwański, wraz z uczniami naszej szkoły.
Na zakończenie uczniowie udali się do klas na pierwsze spotkania z wychowawcami.
Nowy rok szkolny rozpoczęliśmy w atmosferze radości i nadziei na sukcesy w nauce oraz owocną współpracę całej społeczności szkolnej.