Na ten moment czekała cała społeczność szkolna Zespołu Szkół w Różanie. Po niespodziankach wywołanych pandemią koronawirusa, półrocznym lock-downie i zdalnym nauczaniu uczniowie wrócili do szkoły i rozpoczęli naukę w systemie stacjonarnym.
Pierwszego września uczniowie nie uczestniczyli w uroczystej inauguracji nowego roku szkolnego, lecz w wyznaczonych wcześniej salach i zgodnie z ustalonym harmonogramem spotkali się ze swoimi wychowawcami, którzy przekazali im najważniejsze informacje dotyczące organizacji pracy szkoły. Cała społeczność szkolna mając na uwadze bezpieczeństwo własne i innych, pamiętała o zasadzie zachowania dystansu społecznego i reżimie sanitarnym. Wiemy, że w związku z ogłoszonym w Polsce stanem epidemiczym wystąpią pewne ograniczenia, ale współpracując, na pewno damy radę.
Życzymy udanego roku szkolnego
oraz samych dobrych ocen!