• Praktyczna Nauka Zawodu

i Stacja Kontroli Pojazdów

Zespół Szkół w Różanie - ul. Szkolna 4. Stacja Diagnostyczna pracuje od poniedziałku do piątku: w godzinach: 8.30-17.00, w sobotę w godzinach: 8.00-13.00. Wykonujemy badania techniczne samochodów osobowych, ciężarowych do 3,5 tony (również wyposażonych w instalację LPG) , ciągników rolniczych, motocykli i motorowerów; sezonową wymianę ogumienia; wyważanie kół jezdnych. Kształcimy młodzież w zawodach: - technik mechanizacji rolnictwa - technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki - technik pojazdów samochodowych - technik budownictwa - mechanik pojazdów samochodowych i inne. Posiadamy -Ośrodek Egzaminacyjny, który przeprowadza egzamin praktyczny w kwalifikacjach: M1, M2, M42, M43, B30, B33, R3.

Album zdjęć warsztatowych - FACEBOOK- Zespół Szkół w Różanie