• Kadra

      • mgr inż. Załęski Arkadiusz - dyrektor

        mgr Teofilak Ewa – wicedyrektor

        Nauczyciele:

        1. mgr Bachmura Dorota – język niemiecki

        2. mgr Bacławska Marta – język angielski

        3. mgr Boczkowska Joanna – język niemiecki

        4. mgr Bogdański Henryk – praktyczna nauka zawodu

        5. mgr Bujnowski Artur- wychowanie fizyczne

        6. mgr Chojnowska Ewa- geografia, biologia

        7. mgr Domański Marek – praktyczna nauka zawodu

        8. mgr inż. Falba Paweł – praktyczna nauka zawodu

        9. mgr Iwański Tomasz – przedmioty zawodowe

        10. mgr Kaźmierczak Renata – język angielski

        11. mgr Kruszewska Jolanta – matematyka, fizyka

        12. mgr Lipińska Jadwiga – matematyka, chemia

        13. mgr Mosakowska Monika Agnieszka – informatyka

        14. mgr Mościcka Joanna – historia, wos, historia i społeczeństwo

        15. mgr Napiórkowska Katarzyna - pedagog

        16. mgr Olkowska Anna – biblioteka

        17. mgr Pielach Henryka – matematyka

        18. ks. mgr Płotczyk Mateusz - religia

        19. mgr Rawa Grażyna – zajęcia rewalidacyjne

        20. mgr Rostkowska Hanna – język rosyjski

        21. mgr Rupińska Anna - religia

        22. mgr Siepioła Jarosław – praktyczna nauka zawodu

        23. mgr inż.Skierkowski Janusz – przedmioty zawodowe

        24. mgr Sławińska Małgorzata – język polski, wiedza o kulturze

        25. mgr Świerczewska Jolanta – język polski, podstawy przedsiębiorczości

        26. mgr Wasilewski Jacek – praktyczna nauka zawodu

        27. mgr Zabielski Adam – przedmioty zawodowe

        28. mgr Zamojski Adam – wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa

         

        Administracja i obsługa

         

        1. Dębowska Danuta - sprzątaczka
        2. Lewandowski Lech – robotnik gospodarczy
        3. Lipka Anna – inni pracownicy administracyjni
        4. Kluczek Danuta - sprzątaczka
        5. Mikołajczewski Paweł – mechanik-diagnosta
        6. Napiórkowska Ewa – sprzątaczka
        7. Pepłowska Mariola – starszy referent
        8. Pepłowski Wiesław – robotnik gospodarczy/palacz C.O.
        9.