Pani Joanna Boczkowska, nauczycielka naszej szkoły w tym roku szkolnym uczestniczyła po raz kolejny w projekcie OSEhero. Osehero jako element programu OSE (Ogólnopolska Sieć Edukacyjna) jest realizowany przez NASK Państwowy Instytut Badawczy – ośrodek, działający na rzecz rozwoju i bezpieczeństwa sieci teleinformatycznych.
Zdobywała ona i upowszechniała wiedzę z zakresu bezpieczeństwa w sieci przez cały rok. Aktywnie uczestniczyła w szkoleniach oraz ,,wirtualnych spotkaniach przy kawie” zorganizowanych dla uczestników projektu.
W ramach OSEhero zorganizowała inicjatywy, podczas których nasi uczniowie mieli okazję poznać podstawowe zagadnienia z zakresu cyberbezpieczeństwa oraz nauczyć się jak korzystać z nowoczesnych narządzi informatycznych w sposób bezpieczny i odpowiedzialny.
Cieszymy się bardzo, że pani Joanna dołączyła do grona OSEhero, czyli tych nauczycieli, którzy potrafią mądrze korzystać z nowoczesnych technologii, a przede wszystkim, których lekcje są interesujące i nie ma na nich nudy.
OSEhero to projekt, który ma na celu wspieranie oraz promocję aktywnych nauczycieli, a także rozwój nauczania z zastosowaniem nowoczesnych technologii.
Serdecznie gratulujemy !