• Rada rodziców

Numer konta -  wpłaty na studniówke

23892500060000126720000030

Rada Rodziców informuje, iż podczas naszego ostatniego zebrania podjęliśmy decyzję o wysokości składki na Radę Rodziców. Kwota jest oczywiście sugerowana i nieobowiązkowa, jednak zwracamy się z ogromną prośbą o wpłaty na rzecz Rady Rodziców w kwocie 50 zł (co daje jedynie 5 zł miesięcznie) na drugie kolejne dziecko w rodzinie połowę tej kwoty tj. 25 zł. Pieniądze te pośrednio lub bezpośrednio wracają do naszych dzieci, bo one są dla nas najważniejsze!

Podstawowym celem Rady Rodziców jest wspieranie działalności statutowej naszej szkoły. Jest ono oparte przede wszystkim na środkach, które uda nam się wspólnie zgromadzić. Środki z Rady Rodziców są przeznaczane głównie na:

• Zakup nagród na koniec roku szkolnego,

• Zakup nagród na konkursy szkolne,

• Organizację Dnia Sportu,

• Jeszcze inne wydarzenia sportowe,

• Wyjazdy na konkursy

Pragniemy Państwa poinformować, że w tym roku planujmy zwiększyć naszą aktywność i zachęcamy wszystkich do zgłaszania swoich pomysłów oraz do współpracy. Cenne jest każde, nawet najmniejsze zaangażowanie! Pragniemy, aby w naszej szkole tętniło życie i była ona drugim domem dla naszych dzieci.

Na koniec pragniemy zachęcić Państwa do wpłat na Fundusz Rady Rodziców.  Wszelkie wpłaty mają charakter dobrowolny a ich wysokość zależy od Państwa możliwości. Zdajemy sobie sprawę i rozumiemy, że dla niektórych z Państwa to kolejny kłopotliwy wydatek. Tym bardziej jesteśmy wdzięczni za każdą, nawet drobną wpłatę. Bez Państwa czynnego udziału nie udałoby się osiągnąć tego co zrobiliśmy i nie będziemy mogli zrealizować kolejnych zadań. Mamy ambitne plany i liczymy na Państwa wsparcie.

Wpłat na Radę Rodziców można dokonywać u wychowawców klas, bądź bezpośrednio na rachunek bankowy Rady Rodziców.

Wzór wpłaty:

Odbiorca: Rada Rodziców przy Zespole Szkół w Różanie

Nr konta: 02 8925 0006 0000 1267 2000 0020

Bank: Bank Spółdzielczy w Różanie

Tytuł przelewu: komitet rodzicielski, imię i nazwisko dziecka, klasa

Jeżeli ktoś z Państwa chciałby wesprzeć nasze dzieci większą kwotą lub przekazać darowiznę to również można dokonać wpłaty na wyżej podane konto.

Rada Rodziców Zespołu Szkół w Różanie