Strona główna
Zakończenie Projektu - Centrum Mistrzostwa Informatycznego
10.06.21 oficjalnie podsumowaliśmy zajęcia w ramach unijnego projektu Centrum Mistrzostwa Informatycznego pod patronatem Politechniki Łódzkiej .
Brało w nim udział 11. uczniów naszej szkoły .
W tym roku większość zajęć odbywała się w formie zdalnej ale nie zraziły one uczestników do aktywnej nauki programowania
XXV Festiwalu Piosenki Religijnej w Goworowie
Patryk Kęszczyk laureat II miejsca XXV Festiwalu Piosenki Religijnej w Goworowie w kategorii solista młodzież, dorośli. Gratulujemy Patrykowi !
XVIII TYDZIEŃ BIBLIOTEK
Tegoroczny XVIII TYDZIEŃ BIBLIOTEK był obchodzony pod hasłem ZNAJDZIESZ MNIE W BIBLIOTECE. W myśl tego hasła biblioteka szkolna serdecznie zaprasza uczniów, nauczycieli i pracowników do korzystania z bogatych zbiorów bibliotecznych.
Jednocześnie informujemy, iż wkrótce będzie możliwość wypożyczenia książek z naszej biblioteki za pomocą e-biblioteki (platforma Librus).
„Pilecki. Życie wypełnione Polską” – niezwykły koncert z okazji 120. rocznicy urodzin Rotmistrza.
Zachęcamy do obejrzenia niezwykłego koncertu „Pilecki. Życie wypełnione Polską” zorganizowanego z okazji 120. rocznicy urodzin Rotmistrza Witolda Pileckiego. To muzyczna opowieść przetykana wspomnieniami i fragmentami listów Pileckiego. W spektaklu wystąpili artyści Teatru Muzycznego „Od Czapy” pod kierunkiem Marcina i Lidii Pospieszalskich. Premiera koncertu odbyła się 12 maja o godz. 21:00 na antenie Polskiego Radia Program 1.
Szanowni Państwo, Drodzy Nauczyciele i Uczniowie!
W związku z poprawą sytuacji pandemicznej w kraju oraz wytycznymi Ministra Edukacji i Nauki, od 17.05.2021 r. do 28.05.2021 r. zajęcia w naszej szkole będą prowadzone w systemie hybrydowym wg poniższych założeń.
1. W okresie 17.05.2021 r. – 21.05.2021 r. :
a) uczniowie klas liceum ogólnokształcącego (II LOP, I LOP) i technikum na podbudowie szkoły podstawowej (II TSP, II TLP, I TMR, I TLP) będą odbywać wszystkie zajęcia w trybie stacjonarnym;
